PCA1V3230-220-R
PCA1V3230-220-R Eaton - Electronics Division
eaton-pca1v3230-power-over-coax-chip-inductor-data-sheet-elx1355-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: IND 22.0UH 0.72A SMT 2PAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 140°C
DC Resistance (DCR): 880mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 70MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 720mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
auf Bestellung 1500 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCA1V3230-220-R Eaton - Electronics Division
Description: IND 22.0UH 0.72A SMT 2PAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 140°C, DC Resistance (DCR): 880mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 70MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 720mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PCA1V3230-220-R PCA1V3230-220-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-pca1v3230-power-over-coax-chip-inductor-data-sheet-elx1355-en.pdf Description: IND 22.0UH 0.72A SMT 2PAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
auf Bestellung 1892 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
PCA1V3230-220-R PCA1V3230-220-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-pca1v3230-power-over-coax-chip-inductor-data-sheet-elx1355-en.pdf Power Inductors - SMD POC IND 22.0uH 0.72A SMT 2PAD
Mindestbestellmenge: 3
PCA1V3230-220-R PCA1V3230-220-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-pca1v3230-power-over-coax-chip-inductor-data-sheet-elx1355-en.pdf Power Inductors - SMD POC IND 22.0uH 0.72A SMT 2PAD