PCA2V3223-100-R
PCA2V3223-100-R Eaton - Electronics Division
eaton-pca2v3223-power-over-coax-chip-inductor-data-sheet-elx1351-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: IND 10.0UH 0.45A SMT 2PAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 450mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCA2V3223-100-R Eaton - Electronics Division
Description: IND 10.0UH 0.45A SMT 2PAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 450mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.3 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PCA2V3223-100-R PCA2V3223-100-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-pca2v3223-power-over-coax-chip-inductor-data-sheet-elx1351-en.pdf Description: IND 10.0UH 0.45A SMT 2PAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
auf Bestellung 5917 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
PCA2V3223-100-R PCA2V3223-100-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-pca2v3223-power-over-coax-chip-inductor-data-sheet-elx1351-en.pdf Power Inductors - SMD POC IND 10.0uH 0.45A SMT 2PAD