Produkte > BUSSMANN / EATON > PCA2V3223-2R2-R
PCA2V3223-2R2-R
PCA2V3223-2R2-R Bussmann / Eaton
eaton-pca2v3223-power-over-coax-chip-inductor-data-sheet-elx1351-en.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Power Inductors - SMD POC IND 2.2uH 1.1A SMT 2PAD
auf Bestellung 7500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCA2V3223-2R2-R Bussmann / Eaton
Description: IND 2.2UH 1.1A SMT 2PAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.35 A.
Weitere Produktangebote PCA2V3223-2R2-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PCA2V3223-2R2-R PCA2V3223-2R2-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-pca2v3223-power-over-coax-chip-inductor-data-sheet-elx1351-en.pdf Description: IND 2.2UH 1.1A SMT 2PAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.35 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.35 A