Produkte > KYOCERA AVX > PCHMB50W6
PCHMB50W6
PCHMB50W6 KYOCERA AVX
PCHMB50W6_file-3313407.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
IGBT Modules IGBT MODULE 650V 50A 1in1 Chopper Circuit
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCHMB50W6 KYOCERA AVX
Description: IGBT MODULE, 1IN1, CHOPPER CIRCU, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 1.95V @ 15V, 50A, NTC Thermistor: No, Supplier Device Package: Module, Current - Collector (Ic) (Max): 50 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 650 V, Power - Max: 181 W, Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 4500 pF @ 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 1.95V @ 15V, 50A
NTC Thermistor: No
Supplier Device Package: Module
Current - Collector (Ic) (Max): 50 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 650 V
Power - Max: 181 W
Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 4500 pF @ 25 V
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PCHMB50W6 Hersteller : KYOCERA AVX Components pchmb50w6-file.pdf Trans IGBT Module N-CH 650V 50A 217W 5-Pin Bulk
auf Bestellung 12 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Mindestbestellmenge: 2