Produkte > L-COM > PCS12L2-BLK-15F
PCS12L2-BLK-15F
PCS12L2-BLK-15F L-com
PCS12L2-BLK-15F_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: C20-C21 LA HIGH TEMP POWER CORD,
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 20A
Length: 15.00' (4.57m)
Wire Gauge: 12 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C20
2nd Connector: IEC 320-C21, Left Angle
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCS12L2-BLK-15F L-com
Description: C20-C21 LA HIGH TEMP POWER CORD,, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 20A, Length: 15.00' (4.57m), Wire Gauge: 12 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C20, 2nd Connector: IEC 320-C21, Left Angle.