Produkte > AMPHENOL PCTEL > PCTCN1520
PCTCN1520
PCTCN1520 Amphenol PCTEL
PCTCN-Series.pdf
Hersteller: Amphenol PCTEL
Antennas 152-162 MHZ CHROME NUT ANTENNA
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCTCN1520 Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 157MHZ WHIP STR NMO MNT, Packaging: Bag, Mounting Type: NMO Mount, Frequency Range: 152MHz ~ 162MHz, Applications: 2G, 3G, 5G, Bluetooth, Cellular, LMR/TETRA/P25, LTE, Gain: 1dBi, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 18.000" (457.20mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 157MHz, Part Status: Active, Power - Max: 150 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 49 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PCTCN1520 Hersteller : PCTEL, Inc. PCTCN-Series.pdf PCTCN1520
auf Bestellung 85 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10
PCTCN1520 PCTCN1520 Hersteller : PCTEL, Inc. PCTCN-Series.pdf Description: RF ANT 157MHZ WHIP STR NMO MNT
Packaging: Bag
Mounting Type: NMO Mount
Frequency Range: 152MHz ~ 162MHz
Applications: 2G, 3G, 5G, Bluetooth, Cellular, LMR/TETRA/P25, LTE
Gain: 1dBi
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 18.000" (457.20mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 157MHz
Part Status: Active
Power - Max: 150 W