PCTCN8063
PCTCN8063 PCTEL / Amphenol
PCTCN_Series.pdf
Hersteller: PCTEL / Amphenol
Antennas 806-866 MHZ, 3DB CHROME NUT ANTENNA
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCTCN8063 PCTEL / Amphenol
Description: CHROME NUT ANTENNAS, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 806MHz ~ 866MHz, Gain: 3dBi, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 14.500" (368.30mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 836MHz, Power - Max: 150 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PCTCN8063 Hersteller : PCTEL, Inc. PCTCN-Series.pdf PCTCN8063
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
PCTCN8063 PCTCN8063 Hersteller : PCTEL, Inc. PCTCN-Series.pdf Description: CHROME NUT ANTENNAS
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 806MHz ~ 866MHz
Gain: 3dBi
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 14.500" (368.30mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 836MHz
Power - Max: 150 W