Produkte > AMPHENOL PCTEL > PCTMI2458-RPSMA
PCTMI2458-RPSMA
PCTMI2458-RPSMA Amphenol PCTEL
PCTMI2458-RPSMA.pdf
Hersteller: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 2.45GHZ DOME RP-SMA M
Packaging: Box
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.925GHz
Applications: 802.11a/b/n/ac, Bluetooth, Wi-Fi
Gain: 2.2dBi, 4dBi
Termination: RP-SMA Male
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 1.693" (43.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5375GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 10 W
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCTMI2458-RPSMA Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 2.45GHZ DOME RP-SMA M, Packaging: Box, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.925GHz, Applications: 802.11a/b/n/ac, Bluetooth, Wi-Fi, Gain: 2.2dBi, 4dBi, Termination: RP-SMA Male, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 1.693" (43.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5375GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 10 W.