Produkte > ENERGY RECOVERY PRODUCTS > PDB260W-1300-280
PDB260W-1300-280
PDB260W-1300-280 Energy Recovery Products
pdb260-series-datasheet.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 260W Dual
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDB260W-1300-280 Energy Recovery Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 120-277V 650, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 9.47" L x 2.00" W x 1.52" H (240.5mm x 50.8mm x 38.6mm), Voltage - Output: 152 ~ 200V, 213 ~ 280V, Type: Constant Current, Operating Temperature: 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Ratings: IP66, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.3A, 930mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 260 W, Number of Outputs: 2, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDB260W-1300-280 PDB260W-1300-280 Hersteller : Energy Recovery Products pdb260-series-datasheet.pdf AC/DC LED Power Supply 260W Dual
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 9.47" L x 2.00" W x 1.52" H (240.5mm x 50.8mm x 38.6mm)
Voltage - Output: 152 ~ 200V, 213 ~ 280V
Type: Constant Current
Operating Temperature: 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Ratings: IP66
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.3A, 930mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 260 W
Number of Outputs: 2
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
PDB260W-1300-280 PDB260W-1300-280 Hersteller : ERP pdb260_series_datasheet.pdf LED Power Supplies 260W 156-280V Dim CC 465-1300mA Program