Produkte > CUI INC. > PDM1-S3-S15-S
PDM1-S3-S15-S
PDM1-S3-S15-S CUI Inc.
pdm1_s-1311551.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 1W 2.97-3.63Vin 15V 67A unreg Iso SIP
auf Bestellung 40 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDM1-S3-S15-S CUI Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 1W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 6-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.37" H (19.5mm x 6.0mm x 9.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 3.63V, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 67mA, Voltage - Input (Min): 2.97V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDM1-S3-S15-S PDM1-S3-S15-S Hersteller : CUI Inc. pdm1-s.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 1W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 6-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.37" H (19.5mm x 6.0mm x 9.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 3.63V
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 67mA
Voltage - Input (Min): 2.97V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
auf Bestellung 95 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
PDM1-S3-S15-S PDM1-S3-S15-S Hersteller : CUI pdm1-s-1153317.pdf Isolated DC/DC Converters 1W 2.97-3.63Vin 15V 67A unreg Iso SIP