Produkte > OMNION POWER™ > PDT012A0X43-SRZ
PDT012A0X43-SRZ
PDT012A0X43-SRZ OmniOn Power™
D0000024057
Hersteller: OmniOn Power™
Description: DC DC CONVERTER 0.45-5.5V
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.25" H (12.2mm x 12.2mm x 6.3mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module, Digital
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 14.4V
Efficiency: 95.4%
Current - Output (Max): 12A
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 0.45 ~ 5.5V
Control Features: Enable, Active High
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDT012A0X43-SRZ OmniOn Power™
Description: DC DC CONVERTER 0.45-5.5V, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.25" H (12.2mm x 12.2mm x 6.3mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Digital, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 14.4V, Efficiency: 95.4%, Current - Output (Max): 12A, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output 1: 0.45 ~ 5.5V, Control Features: Enable, Active High, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDT012A0X43-SRZ PDT012A0X43-SRZ Hersteller : OmniOn Power D0000024057 DC/DC Converters - SMD 3-14.4Vin .6-5.5Vout 12A PosLogic Digita
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PDT012A0X43-SRZ PDT012A0X43-SRZ Hersteller : ABB PDT012A0X_DS-1920105.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 3-14.4Vin .6-5.5Vout 12A PosLogic Digita
auf Bestellung 179 Stücke:
PDT012A0X43-SRZ PDT012A0X43-SRZ Hersteller : Adaptaflex pdt012a0x_ds.pdf Module DC-DC 1-OUT 0.45V to 5.5V 12A 17-Pin SMD Module T/R
auf Bestellung 2 Stücke:
PDT012A0X43-SRZ Hersteller : OMNION POWER(formerly ABB Power) pdt012a0x_ds.pdf Module DC-DC 1-OUT 0.45V to 5.5V 12A 17-Pin SMD Module T/R
auf Bestellung 2 Stücke: