Produkte > EATON TRIPP LITE > PDUMH15HVNET
PDUMH15HVNET
PDUMH15HVNET Eaton Tripp Lite
pdumh15hvnet.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: PDU SWITCHED 200V - 240V 15A
Packaging: Bulk
Features: Load Meter
Mounting Type: Rack, Horizontal
Voltage - Input: 200 ~ 240V
AC Outlets: 8
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 6.5' (1.98m)
Connector - AC Input: IEC 320-C14
Connector - AC Output: IEC 320-C13
Approval Agency: CE, NOM, UL
Current - Max: 15A
Housing Material: Steel
Region Utilized: International
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUMH15HVNET Eaton Tripp Lite
Description: PDU SWITCHED 200V - 240V 15A, Packaging: Bulk, Features: Load Meter, Mounting Type: Rack, Horizontal, Voltage - Input: 200 ~ 240V, AC Outlets: 8, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 6.5' (1.98m), Connector - AC Input: IEC 320-C14, Connector - AC Output: IEC 320-C13, Approval Agency: CE, NOM, UL, Current - Max: 15A, Housing Material: Steel, Region Utilized: International.