Produkte > EATON TRIPP LITE > PDUMNH32HV
PDUMNH32HV
PDUMNH32HV Eaton Tripp Lite
pdumnh32hv.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: PDU MONITORED 230V 7.3KW 32A C13
Features: Load Meter
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Horizontal
Voltage - Input: 230V
AC Outlets: 16
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 12' (3.66m)
Connector - AC Input: IEC 309
Connector - AC Output: IEC 320-C13 (12), C19 (4)
Approval Agency: CE
Current - Max: 32A
Housing Material: Steel
Overload Protection: Circuit Breaker(s)
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUMNH32HV Eaton Tripp Lite
Description: PDU MONITORED 230V 7.3KW 32A C13, Features: Load Meter, Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Horizontal, Voltage - Input: 230V, AC Outlets: 16, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 12' (3.66m), Connector - AC Input: IEC 309, Connector - AC Output: IEC 320-C13 (12), C19 (4), Approval Agency: CE, Current - Max: 32A, Housing Material: Steel, Overload Protection: Circuit Breaker(s).
Weitere Produktangebote PDUMNH32HV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDUMNH32HV PDUMNH32HV Hersteller : Tripp Lite pdumnh32hv.pdf PDU Monitored 230V 16A Horizontal Rackmount