Produkte > TRIPP LITE > PDUMNH32HVAT
PDUMNH32HVAT
PDUMNH32HVAT Tripp Lite
pdumnh32hvat.pdf
Hersteller: Tripp Lite
PDU Monitored 240V/230V/220V/208V 32A Horizontal Rackmount
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUMNH32HVAT Tripp Lite
Description: 7.4KW SINGLE-PHASE 230V ATS/MONI, Packaging: Bulk, Features: Auto Transfer Switch, Load Meter, Mounting Type: Rack, Horizontal, Voltage - Input: 230V, AC Outlets: 1, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 10' (3.05m), Connector - AC Input: IEC 309 (2), Connector - AC Output: IEC 309, Approval Agency: CE, Current - Max: 32A, Housing Material: Metal, Overload Protection: None.
Weitere Produktangebote PDUMNH32HVAT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDUMNH32HVAT PDUMNH32HVAT Hersteller : Eaton Tripp Lite pdumnh32hvat.pdf Description: 7.4KW SINGLE-PHASE 230V ATS/MONI
Packaging: Bulk
Features: Auto Transfer Switch, Load Meter
Mounting Type: Rack, Horizontal
Voltage - Input: 230V
AC Outlets: 1
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 10' (3.05m)
Connector - AC Input: IEC 309 (2)
Connector - AC Output: IEC 309
Approval Agency: CE
Current - Max: 32A