Produkte > EATON TRIPP LITE > PDUMV20-36
PDUMV20-36
PDUMV20-36 Eaton Tripp Lite
pdumv2036.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: POWER STRIP
Packaging: Bulk
Features: Load Meter
Mounting Type: Rack, Vertical
Voltage - Input: 120V
AC Outlets: 14
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 15' (4.57m)
Connector - AC Input: NEMA 5-20P, NEMA L5-20P
Connector - AC Output: NEMA 5-15/20R
Approval Agency: CSA, FCC, NOM, UL
Current - Max: 20A
Housing Material: Aluminum
Region Utilized: North America
Overload Protection: Circuit Breaker(s)
auf Bestellung 370 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUMV20-36 Eaton Tripp Lite
Description: POWER STRIP, Packaging: Bulk, Features: Load Meter, Mounting Type: Rack, Vertical, Voltage - Input: 120V, AC Outlets: 14, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 15' (4.57m), Connector - AC Input: NEMA 5-20P, NEMA L5-20P, Connector - AC Output: NEMA 5-15/20R, Approval Agency: CSA, FCC, NOM, UL, Current - Max: 20A, Housing Material: Aluminum, Region Utilized: North America, Overload Protection: Circuit Breaker(s).
Weitere Produktangebote PDUMV20-36
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDUMV20-36 PDUMV20-36 Hersteller : Tripp Lite pdumv2036.pdf PDU Metered 100V/120V/127V 16A Vertical Rackmount