PDZ10B_R1_00001
PDZ10B_R1_00001 Panjit International Inc.
PDZ4.7B_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 10V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 400 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 7 V
auf Bestellung 4877 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 72
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDZ10B_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 10V 400MW SOD323, Tolerance: ±2.2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 400 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 7 V.
Weitere Produktangebote PDZ10B_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDZ10B_R1_00001 PDZ10B_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. PDZ4.7B_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 10V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Power - Max: 400 mW
Produkt ist nicht verfügbar
PDZ10B_R1_00001 PDZ10B_R1_00001 Hersteller : Panjit PDZ4.7B_SERIES-1871459.pdf Zener Diodes 400mW,ZENER,SOD-323,10V
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: Zener; 400mW; 10V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.4W
Zener voltage: 10V
Mounting: SMD
Kind of package: reel; tape
Case: SOD323
Semiconductor structure: single diode
Tolerance: ±2%