Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PDZ20B-AU_R1_000A1
PDZ20B-AU_R1_000A1
PDZ20B-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
PDZ4.7B-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 20V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.18%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Grade: Automotive
Power - Max: 400 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 15 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDZ20B-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 20V 400MW SOD323, Tolerance: ±2.18%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Grade: Automotive, Power - Max: 400 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 15 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDZ20B-AU_R1_000A1 PDZ20B-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. PDZ4.7B-AU_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 20V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.18%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 400 mW
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
PDZ20B-AU_R1_000A1 PDZ20B-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit PDZ4.7B-AU_SERIES-1871337.pdf Zener Diodes 400mW,ZENER,SOD-323,20V