Produkte > NEXPERIA > PDZ27BGWX
PDZ27BGWX
PDZ27BGWX Nexperia
PDZ-GW_SER.pdf
Hersteller: Nexperia
Zener Diodes ZENER SOD-123 .365W 27V
auf Bestellung 2690 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDZ27BGWX Nexperia
Description: DIODE ZENER 27V 365MW SOD123, Tolerance: ±2.48%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Grade: Automotive, Power - Max: 365 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 21 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDZ27BGWX PDZ27BGWX Hersteller : Nexperia USA Inc. PDZ-GW_SER.pdf Description: DIODE ZENER 27V 365MW SOD123
Tolerance: ±2.48%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Grade: Automotive
Power - Max: 365 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 21 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 2994 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
PDZ27BGWX Hersteller : NXP PDZ-GW_SER.pdf Description: NXP - PDZ27BGWX - ZENER ARRAY DIODES
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
PDZ27BGWX PDZ27BGWX Hersteller : Nexperia 472335852552313pdz-gw_ser.pdf Diode Zener Single 26.86V 5% 625mW 2-Pin SOD-123 T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±2.48%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 365 mW