PDZ33B_R1_00001
PDZ33B_R1_00001 Panjit International Inc.
PDZ4.7B_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 33V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.48%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 25 V
auf Bestellung 4805 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 56
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDZ33B_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 33V 400MW SOD323, Tolerance: ±2.48%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 400 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 25 V.
Weitere Produktangebote PDZ33B_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDZ33B_R1_00001 PDZ33B_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. PDZ4.7B_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 33V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.48%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Produkt ist nicht verfügbar
PDZ33B_R1_00001 PDZ33B_R1_00001 Hersteller : Panjit C8194597158BF2A11A6CBCAFCCBDCB4F1CA9E823B9EFDD340C45EBF1E45D5D52.pdf Zener Diodes 400mW,ZENER,SOD-323,33V
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: Zener; 400mW; 33V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode
Power dissipation: 0.4W
Tolerance: ±2%
Zener voltage: 33V