Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PDZ5.1B-AU_R1_000A1
PDZ5.1B-AU_R1_000A1
PDZ5.1B-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
PDZ4.7B-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 5.1V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.35%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 750 nA @ 1.5 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 175 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 77
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDZ5.1B-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 5.1V 400MW SOD323, Tolerance: ±2.35%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 400 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 750 nA @ 1.5 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDZ5.1B-AU_R1_000A1 PDZ5.1B-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit PDZ4.7B-AU_SERIES.pdf Zener Diodes 400mW,ZENER,SOD-323,5.1V
auf Bestellung 4982 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
PDZ5.1B-AU_R1_000A1 PDZ5.1B-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. PDZ4.7B-AU_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 5.1V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.35%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
PDZ5.1B-AU-R1-000A1 PDZ5.1B-AU-R1-000A1 Hersteller : Panjit PDZ4.7B-AU_SERIES-1871385.pdf Zener Diodes ZENER SOD-323 .4W 5.1V