Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PDZ5.1B_R1_00001
PDZ5.1B_R1_00001
PDZ5.1B_R1_00001 Panjit International Inc.
PDZ4.7B_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 5.1V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.35%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 750 nA @ 1.5 V
auf Bestellung 5802 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 77
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDZ5.1B_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 5.1V 400MW SOD323, Tolerance: ±2.35%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 400 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 750 nA @ 1.5 V.
Weitere Produktangebote PDZ5.1B_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDZ5.1B_R1_00001 PDZ5.1B_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. PDZ4.7B_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 5.1V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.35%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Produkt ist nicht verfügbar
PDZ5.1B_R1_00001 PDZ5.1B_R1_00001 Hersteller : Panjit AB401BD8D5A47341AF226D2499117122E146BCDB31D01C9A74610522BDE4080E.pdf Zener Diodes 400mW,ZENER,SOD-323,5.1V
Produkt ist nicht verfügbar
PDZ5.1B-R1-00001 PDZ5.1B-R1-00001 Hersteller : Panjit PDZ4.7B_SERIES-1871551.pdf Zener Diodes ZENER SOD-323 .4W 5.1V
Description: Diode: Zener; 400mW; 5.1V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.4W
Zener voltage: 5.1V
Kind of package: reel; tape
Case: SOD323
Mounting: SMD
Tolerance: ±2%