Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PDZ5.6B-AU_R1_000A1
PDZ5.6B-AU_R1_000A1
PDZ5.6B-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
PDZ4.7B-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 5.6V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.23%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Grade: Automotive
Power - Max: 400 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDZ5.6B-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 5.6V 400MW SOD323, Tolerance: ±2.23%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Grade: Automotive, Power - Max: 400 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote PDZ5.6B-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDZ5.6B-AU_R1_000A1 PDZ5.6B-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. PDZ4.7B-AU_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 5.6V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.23%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 400 mW
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
PDZ5.6B-AU_R1_000A1 PDZ5.6B-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 50DA33252427666480C775A55952A9E3A54E5ED33BEAB686BD13752E009A59F3.pdf Zener Diodes 400mW,ZENER,SOD-323,5.6V
Produkt ist nicht verfügbar
PDZ5.6B-AU-R1-000A1 PDZ5.6B-AU-R1-000A1 Hersteller : Panjit PDZ4.7B-AU_SERIES-1871163.pdf Zener Diodes ZENER SOD-323 .4W 5.6V