Produkte > PANJIT > PDZ5.6B_R1_00001
PDZ5.6B_R1_00001
PDZ5.6B_R1_00001 Panjit
012B3788843EED2F0734DCFD42DCC7DA3555DDE30D9FFB752C3229CEB6A515F6.pdf
Hersteller: Panjit
Zener Diodes 400mW,ZENER,SOD-323,5.6V
auf Bestellung 4729 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDZ5.6B_R1_00001 Panjit
Description: DIODE ZENER 5.6V 400MW SOD323, Tolerance: ±2.23%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 400 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDZ5.6B_R1_00001 PDZ5.6B_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. PDZ4.7B_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 5.6V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.23%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 400 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3 V
auf Bestellung 4127 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 84
Tolerance: ±2.23%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Power - Max: 400 mW
Produkt ist nicht verfügbar
PDZ5.6B-R1-00001 PDZ5.6B-R1-00001 Hersteller : Panjit PDZ4.7B_SERIES-1871521.pdf Zener Diodes ZENER SOD-323 .4W 5.6V