Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PDZ6.2B-AU_R1_000A1
PDZ6.2B-AU_R1_000A1
PDZ6.2B-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
PDZ9.1B-AU
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 6.2V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.18%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDZ6.2B-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 6.2V 400MW SOD323, Tolerance: ±2.18%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 400 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDZ6.2B-AU_R1_000A1 PDZ6.2B-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit PDZ4.7B-AU_SERIES-1871361.pdf Zener Diodes 400mW,ZENER,SOD-323,6.2V
auf Bestellung 4995 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
PDZ6.2B-AU_R1_000A1 PDZ6.2B-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. PDZ9.1B-AU Description: DIODE ZENER 6.2V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.18%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 46
PDZ6.2B-AU-R1-000A1 PDZ6.2B-AU-R1-000A1 Hersteller : Panjit PDZ4.7B-AU_SERIES-1871361.pdf Zener Diodes ZENER SOD-323 .4W 6.2V