Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PDZ6.2B_R1_00001
PDZ6.2B_R1_00001
PDZ6.2B_R1_00001 Panjit International Inc.
PDZ4.7B_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 6.2V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.18%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3 V
auf Bestellung 3960 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 77
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDZ6.2B_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 6.2V 400MW SOD323, Tolerance: ±2.18%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 400 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3 V.
Weitere Produktangebote PDZ6.2B_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDZ6.2B_R1_00001 PDZ6.2B_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. PDZ4.7B_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 6.2V 400MW SOD323
Tolerance: ±2.18%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Produkt ist nicht verfügbar
PDZ6.2B_R1_00001 PDZ6.2B_R1_00001 Hersteller : Panjit PDZ4.7B_SERIES-1870983.pdf Zener Diodes 400mW,ZENER,SOD-323,6.2V
Produkt ist nicht verfügbar
PDZ6.2B-R1-00001 PDZ6.2B-R1-00001 Hersteller : Panjit PDZ4.7B_SERIES-1870983.pdf Zener Diodes ZENER SOD-323 .4W 6.2V