Produkte > PANJIT > PDZ6.8B-AU_R1_000A1
PDZ6.8B-AU_R1_000A1
PDZ6.8B-AU_R1_000A1 Panjit
3431464532383144384138374141454144433535303846313939434339413736.pdf
Hersteller: Panjit
Zener Diodes 400mW,ZENER,SOD-323,6.8V
auf Bestellung 2998 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDZ6.8B-AU_R1_000A1 Panjit
Description: SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD, Tolerance: ±2.06%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.8 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Grade: Automotive, Power - Max: 400 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3.5 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±2.06%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.8 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Grade: Automotive
Power - Max: 400 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3.5 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 4565 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 72
Tolerance: ±2.06%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 400 mW