Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PDZ6.8B_R1_00001
PDZ6.8B_R1_00001
PDZ6.8B_R1_00001 Panjit International Inc.
PDZ4.7B_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
Tolerance: ±2.06%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.8 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 400 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3.5 V
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDZ6.8B_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD, Tolerance: ±2.06%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.8 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 400 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDZ6.8B_R1_00001 PDZ6.8B_R1_00001 Hersteller : Panjit PDZ4.7B_SERIES-1871419.pdf Zener Diodes 400mW,ZENER,SOD-323,6.8V
auf Bestellung 4935 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Tolerance: ±2.06%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Power - Max: 400 mW