PEAD150C-13
PEAD150C-13 TT Electronics/Power Partners Inc.
Datasheet_PEAD150C.pdf
Hersteller: TT Electronics/Power Partners Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 150W
Packaging: Bag
Size / Dimension: 6.30" L x 2.52" W x 1.18" H (160.0mm x 64.0mm x 30.0mm)
Voltage - Output: 15V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, PSE, UKCA
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 10A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 210mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Standard Number: 62368-1
auf Bestellung 108 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PEAD150C-13 TT Electronics/Power Partners Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 150W, Packaging: Bag, Size / Dimension: 6.30" L x 2.52" W x 1.18" H (160.0mm x 64.0mm x 30.0mm), Voltage - Output: 15V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, PSE, UKCA, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 10A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 210mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Standard Number: 62368-1.