PEAD310-18
PEAD310-18 TT Electronics/Power Partners Inc.
PEAD310.pdf
Hersteller: TT Electronics/Power Partners Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 310W
Packaging: Bag
Size / Dimension: 7.80" L x 4.00" W x 2.00" H (198.1mm x 101.6mm x 50.8mm)
Voltage - Output: 48V
Output Connector: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, FCC, TUV
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 6.45A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 500mW
Part Status: Active
Power (Watts): 310 W
Standard Number: 60950-1
auf Bestellung 41 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PEAD310-18 TT Electronics/Power Partners Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 310W, Packaging: Bag, Size / Dimension: 7.80" L x 4.00" W x 2.00" H (198.1mm x 101.6mm x 50.8mm), Voltage - Output: 48V, Output Connector: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, FCC, TUV, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 6.45A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 500mW, Part Status: Active, Power (Watts): 310 W, Standard Number: 60950-1.
Weitere Produktangebote PEAD310-18
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PEAD310-18 PEAD310-18 Hersteller : Power Partners / TT Electronics PEAD310.pdf Desktop AC Adapters 310W /48V/6.45A ITE AC/DC DT C14