Produkte > PEF > PEF20525F-V1.3
PEF20525F-V1.3
Hersteller:
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PEF20525F-V1.3
Description: IC TELECOM INTERFACE TQFP-100, Packaging: Tray, Package / Case: 100-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Function: Serial Optimized Communications Controller, Interface: ASYNC, BISYNC, HDLC, PPP, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Current - Supply: 50mA, Supplier Device Package: PG-TQFP-100-3, Number of Circuits: 2, Power (Watts): 150 mW.
Weitere Produktangebote PEF20525F-V1.3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PEF20525FV1.3 Hersteller : SIEMENS QFP
auf Bestellung 3325 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
PEF 20525 F V1.3 PEF 20525 F V1.3 Hersteller : Infineon Technologies PEB%2CPEF20525_D1.pdf Description: IC TELECOM INTERFACE TQFP-100
Packaging: Tray
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Function: Serial Optimized Communications Controller
Interface: ASYNC, BISYNC, HDLC, PPP
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Current - Supply: 50mA
Supplier Device Package: PG-TQFP-100-3
Number of Circuits: 2
Power (Watts): 150 mW