Produkte > UMW > PESD3V3L1BA
PESD3V3L1BA
PESD3V3L1BA UMW
PESD3V3L1BA.PDF
Hersteller: UMW
Description: TVS DIODE 3.3VWM 24VC SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 100pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V
Power - Peak Pulse: 480W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 5450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PESD3V3L1BA UMW
Description: TVS DIODE 3.3VWM 24VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 100pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V, Power - Peak Pulse: 480W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PESD3V3L1BA PESD3V3L1BA Hersteller : UMW PESD3V3L1BA.PDF Description: TVS DIODE 3.3VWM 24VC SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 4V
Power - Peak Pulse: 480W