Produkte > SUNON > PF40281BX-000U-S99
PF40281BX-000U-S99
PF40281BX-000U-S99 Sunon
PF40281BX-000U-S99_Spec.pdf
Hersteller: Sunon
DC Fans Fan, 40x40x28mm, 12VDC, 31.3CFM, 10.8W, Ball, Auto Restart, F Type with PWM
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PF40281BX-000U-S99 Sunon
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 22000 RPM, Air Flow: 31.3 CFM (0.876m³/min), Width: 28.00mm, Weight: 0.093 lb (42.18 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 62.0dB(A), Static Pressure: 2.810 in H2O (700.0 Pa), Power (Watts): 10.8 W.
Weitere Produktangebote PF40281BX-000U-S99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
PF40281BX-000U-S99 PF40281BX-000U-S99 Hersteller : Sunon Fans PF40281BX-000U-S99_Spec.pdf Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 22000 RPM
Air Flow: 31.3 CFM (0.876m³/min)
Width: 28.00mm
Weight: 0.093 lb (42.18 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 62.0dB(A)
Static Pressure: 2.810 in H2O (700.0 Pa)
Power (Watts): 10.8 W