Produkte > SUMIDA > PFC2225BNP-152
PFC2225BNP-152
PFC2225BNP-152 Sumida
PFC2225B.pdf
Hersteller: Sumida
Common Mode Chokes / Filters SMD AC Common Mode Choke
auf Bestellung 61 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PFC2225BNP-152 Sumida
Description: CMC 1.5MH 5A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, No Base, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.984" L x 0.787" W (25.00mm x 20.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 1.063" (27.00mm), Current Rating (Max): 5A, DC Resistance (DCR) (Max): 26mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 1.5 mH @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote PFC2225BNP-152
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PFC2225BNP-152 PFC2225BNP-152 Hersteller : Sumida Corporation pfc2225b.pdf Common Mode Chokes Dual 1500uH 1kHz 5A 0.026Ohm DCR Thru-Hole
Produkt ist nicht verfügbar
PFC2225BNP-152 PFC2225BNP-152 Hersteller : Sumida America Components Inc. PFC2225B.pdf Description: CMC 1.5MH 5A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, No Base, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.984" L x 0.787" W (25.00mm x 20.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 1.063" (27.00mm)
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 26mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 1.5 mH @ 1 kHz