PFC2225BNP-702B Sumida America Components Inc.
PFC2225B.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: CMC 7MH 3A 2LN TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Vertical, No Base, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.984" L x 0.787" W (25.00mm x 20.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 1.063" (27.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 70mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 7 mH @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PFC2225BNP-702B Sumida America Components Inc.
Description: CMC 7MH 3A 2LN TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Vertical, No Base, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.984" L x 0.787" W (25.00mm x 20.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 1.063" (27.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 70mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 7 mH @ 1 kHz.