Produkte > NEMIC-LAMBDA > PH150F48-24
PH150F48-24 NEMIC-LAMBDA
PH-F_Series_Rev_A7.pdf
Hersteller: NEMIC-LAMBDA
07+;
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PH150F48-24 NEMIC-LAMBDA
Description: DC DC CONVERTER 24V 150W, Packaging: Bulk, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, Package / Case: Module, Size / Dimension: 3.39" L x 3.27" W x 0.50" H (86.0mm x 83.0mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 76V, Current - Output (Max): 6.3A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 24V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Weitere Produktangebote PH150F48-24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PH150F48-24 PH150F48-24 Hersteller : TDK-Lambda Americas Inc PH-F_Series_Rev_A7.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V 150W
Packaging: Bulk
Features: Remote On/Off, OCP, OVP
Package / Case: Module
Size / Dimension: 3.39" L x 3.27" W x 0.50" H (86.0mm x 83.0mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 76V
Current - Output (Max): 6.3A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 24V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV