Produkte > LEMO > PHG.0B.304.CLLD52Z
PHG.0B.304.CLLD52Z
PHG.0B.304.CLLD52Z LEMO
PHG_0B_304_CLLD52Z-1845598.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors RECPT 4 CTS C-COL
auf Bestellung 52 Stücke:
Lieferzeit 109-113 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PHG.0B.304.CLLD52Z LEMO
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Color: Silver
Current Rating (Amps): 7A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 4
Orientation: G
Shell Size - Insert: 304
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)