Produkte > LEMO > PHG.1B.310.CLLD52Z
PHG.1B.310.CLLD52Z
PHG.1B.310.CLLD52Z LEMO
PHG_1B_310_CLLD52Z-1944306.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors 10P SOLDER SKT RECPT CABLE COLLET 5.2MM
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PHG.1B.310.CLLD52Z LEMO
Description: CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Current Rating (Amps): 2.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 10, Orientation: G, Shell Size - Insert: 310, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote PHG.1B.310.CLLD52Z
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Color: Silver
Current Rating (Amps): 2.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 10
Orientation: G
Shell Size - Insert: 310
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Cable Opening: 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Primary Material: Metal
Produkt ist nicht verfügbar
PHG.1B.310.CLLD52Z Hersteller : PEI-Genesis unipole_multipole.pdf Description: LBR KeyG 10C CHR 5.2mm D BR