Produkte > LEMO > PHG.2B.316.CLLD82Z
PHG.2B.316.CLLD82Z
PHG.2B.316.CLLD82Z LEMO
PHG_2B_316_CLLD82Z-1944691.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors 16P SOLDER SKT RECPT CABLE COLLET 8.2MM
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PHG.2B.316.CLLD82Z LEMO
Description: CONN RCPT FMALE 16P SOLDER CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Current Rating (Amps): 6A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 16, Orientation: G, Shell Size - Insert: 316, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote PHG.2B.316.CLLD82Z
Color: Silver
Current Rating (Amps): 6A
Shell Size - Insert: 316
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Cable Opening: 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
PHG.2B.316.CLLD82Z Hersteller : PEI-Genesis unipole_multipole.pdf Description: LBR KeyG 16C CHR 8.2mm D BR