Produkte > LEMO > PHG.3B.303.CYMD12
PHG.3B.303.CYMD12 LEMO
Hersteller: LEMO
Description: Circular Plastic Push-Pull
Packaging: Bulk
Features: Backshell
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Silver
Current Rating (Amps): 17A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 3
Orientation: G
Shell Size - Insert: 303
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.433" ~ 0.472" (11.00mm ~ 12.00mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Brass
Shell Finish: Chrome
Primary Material: Metal
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PHG.3B.303.CYMD12 LEMO
Description: Circular Plastic Push-Pull, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Current Rating (Amps): 17A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 3, Orientation: G, Shell Size - Insert: 303, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.433" ~ 0.472" (11.00mm ~ 12.00mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote PHG.3B.303.CYMD12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PHG.3B.303.CYMD12 Hersteller : LEMO Description: Circular Plastic Push-Pull
Packaging: Bulk
Features: Backshell
Color: Silver
Current Rating (Amps): 17A
Shielding: Shielded
Number of Positions: 3
Orientation: G
Shell Size - Insert: 303
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Crimp