PHV-5R4V305-R
PHV-5R4V305-R Eaton - Electronics Division
eaton-phv-supercapacitors-cylindrical-pack-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CAP 3F -10% +30% 5.4V T/H
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.681" L x 0.354" W (17.30mm x 9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.465" (11.80mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm)
Capacitance: 3 F
Voltage - Rated: 5.4 V
auf Bestellung 1960 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PHV-5R4V305-R Eaton - Electronics Division
Description: CAP 3F -10% +30% 5.4V T/H, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.681" L x 0.354" W (17.30mm x 9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.465" (11.80mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 100Hz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm), Capacitance: 3 F, Voltage - Rated: 5.4 V.
Weitere Produktangebote PHV-5R4V305-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PHV-5R4V305-R Hersteller : EATON / PARTNER STOCK eaton-phv-supercapacitors-cylindrical-pack-data-sheet.pdf Description: EATON / PARTNER STOCK - PHV-5R4V305-R - SUPERCAPACITORS-ULTRACAPACITORS 3F
tariffCode: 85322900
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 836 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
PHV-5R4V305-R PHV-5R4V305-R Hersteller : PowerStor / Eaton bus-elx-ds-4402-phb-series-479358.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 3F 5.4V EDLC PHV SERIES VERT