Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PJD60N06SA-AU_L2_006A1
PJD60N06SA-AU_L2_006A1
PJD60N06SA-AU_L2_006A1 Panjit International Inc.
PJD60N06SA-AU.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: 60V N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE M
Packaging: Tape & Reel (TR)
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PJD60N06SA-AU_L2_006A1 Panjit International Inc.
Category: SMD N channel transistors, Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 60V; 66A; TO252AA, Type of transistor: N-MOSFET, Polarisation: unipolar, Drain-source voltage: 60V, Drain current: 66A, Case: TO252AA, Gate-source voltage: 20V, Mounting: SMD, Kind of package: reel; tape, Kind of channel: enhancement, Application: automotive industry.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PJD60N06SA-AU_L2_006A1 PJD60N06SA-AU_L2_006A1 Hersteller : Panjit International Inc. PJD60N06SA-AU.pdf Description: 60V N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE M
Packaging: Cut Tape (CT)
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
PJD60N06SA-AU_L2_006A1 PJD60N06SA-AU_L2_006A1 Hersteller : Panjit PJD60N06SA_AU.pdf MOSFETs 60V N-Channel Enhancement Mode MOSFET
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 60V; 66A; TO252AA
Type of transistor: N-MOSFET
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 60V
Drain current: 66A
Case: TO252AA
Gate-source voltage: 20V