Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PJE48HWS_R1_00001
PJE48HWS_R1_00001
PJE48HWS_R1_00001 Panjit International Inc.
PJE48HWS
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SINGLE LINE TVS DIODE FOR ESD PR
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 60pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 48V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 53.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 80V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2688 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PJE48HWS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SINGLE LINE TVS DIODE FOR ESD PR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 60pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 48V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 53.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 80V, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote PJE48HWS_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
PJE48HWS_R1_00001 PJE48HWS_R1_00001 Hersteller : Panjit D4D1393F086237CC1E82E5AB6E91DA98F342C90513B806A9BDE32ABD6D417923.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 48V,ESD Protection,SOD-323,UNI