Produkte > PANJIT > PJEC24MTA-AU_R1_000A1
PJEC24MTA-AU_R1_000A1
PJEC24MTA-AU_R1_000A1 Panjit
F3BF6FEAEEE73A03BF243F6DA6A2ACBB509C471758DD5AE09951E431DA07C2F2.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 24V,ESD Protection,SOT-23,BI
auf Bestellung 2750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PJEC24MTA-AU_R1_000A1 Panjit
Description: TVS DIODE 24VWM 50VC SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Capacitance @ Frequency: 11pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOT-23, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 25.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 50V, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 11pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 25.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 50V
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1923 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 32
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Bidirectional Channels: 2
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; 30.3V; 4A; bidirectional; SOT23; Ch: 2
Mounting: SMD
Application: automotive industry
Case: SOT23
Type of diode: TVS
Capacitance: 11pF
Leakage current: 50nA
Number of channels: 2
Semiconductor structure: bidirectional
Max. off-state voltage: 24V
Breakdown voltage: 30.3V
Max. forward impulse current: 4A