Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PJGBLC12-AU_R1_000A1
PJGBLC12-AU_R1_000A1
PJGBLC12-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
PJGBLC03_C24C_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: ULTRA LOW CAPACITANCE TVS ARRAY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 3pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.97V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19V
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PJGBLC12-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: ULTRA LOW CAPACITANCE TVS ARRAY, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Capacitance @ Frequency: 3pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.97V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote PJGBLC12-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
PJGBLC12-AU_R1_000A1 PJGBLC12-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 7149DFF35BDEB061B5C93E7C7448251C0AB5E847513A4F02A4FF38A7E62377B7.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 12V,ESD Protection,SOD-323,UNI