Produkte > PANJIT > PJGBLC12C-AU_R1_000A1
PJGBLC12C-AU_R1_000A1
PJGBLC12C-AU_R1_000A1 Panjit
036C30552E948B47D5EDD1D19DD052A362CD0178D6276ACDF34EA22E67692276.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 12V,ESD Protection,SOD-323,BI
auf Bestellung 2990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PJGBLC12C-AU_R1_000A1 Panjit
Description: TVS DIODE 12VWM 19VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Capacitance @ Frequency: 3pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.97V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 3pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.97V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19V
Power - Peak Pulse: 350W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 4996 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 350W