Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PJGBLC15C-AU_R1_000A1
PJGBLC15C-AU_R1_000A1
PJGBLC15C-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: ULTRA LOW CAPACITANCE TVS ARRAY
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 3pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 17.39V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V
Power - Peak Pulse: 350W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PJGBLC15C-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: ULTRA LOW CAPACITANCE TVS ARRAY, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Capacitance @ Frequency: 3pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 17.39V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PJGBLC15C-AU_R1_000A1 PJGBLC15C-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit PJGBLC03-AU_C24C-AU_SERIES-1876060.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 15V,ESD Protection,SOD-323,BI
auf Bestellung 4810 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 350W