Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PJGBLC24C-AU_R1_000A1
PJGBLC24C-AU_R1_000A1
PJGBLC24C-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
PJGBLC03-AU_C24C-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 43VC SOD323
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 3pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 27.27V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 43V
Power - Peak Pulse: 350W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PJGBLC24C-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 43VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Capacitance @ Frequency: 3pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 27.27V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 43V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 350W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 9921 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
PJGBLC24C-AU_R1_000A1 PJGBLC24C-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit PJGBLC03-AU_C24C-AU_SERIES-1875912.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 24V ESD Protection BI