Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PJMB125N60FRC_R2_00201
PJMB125N60FRC_R2_00201 Panjit International Inc.
PJMB125N60FRC
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: 600V 125mohm 30A SJ MOSFET
Packaging: Tape & Reel (TR)
auf Bestellung 2400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PJMB125N60FRC_R2_00201 Panjit International Inc.
Category: SMD N channel transistors, Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 600V; 30A; TO263AB, Polarisation: unipolar, Drain current: 30A, Gate-source voltage: 30V, Case: TO263AB, Drain-source voltage: 600V, Kind of channel: enhancement, Type of transistor: N-MOSFET, Kind of package: reel; tape, Mounting: SMD.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PJMB125N60FRC_R2_00201 Hersteller : Panjit International Inc. PJMB125N60FRC Description: 600V 125mohm 30A SJ MOSFET
Packaging: Cut Tape (CT)
auf Bestellung 2400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
PJMB125N60FRC_R2_00201 PJMB125N60FRC_R2_00201 Hersteller : Panjit 531DF742552D968EFF4E646E3CA81A18C46C17F4C7695ACAA84F667C033E8A94.pdf MOSFETs 600V/ 125mO / 30A/ SJ MOSFET with Fast Recovery Qrr/trr / Ruggednss
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 600V; 30A; TO263AB
Polarisation: unipolar
Drain current: 30A
Gate-source voltage: 30V
Case: TO263AB
Drain-source voltage: 600V