Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PJSD12CW_R1_00001
PJSD12CW_R1_00001
PJSD12CW_R1_00001 Panjit International Inc.
PJSD05CW_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SOD-323, TVS/ESD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 100pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 25000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PJSD12CW_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SOD-323, TVS/ESD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 100pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 29833 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
PJSD12CW_R1_00001 PJSD12CW_R1_00001 Hersteller : Panjit 3433343336343731344534383338313434303030413033383641313838393543.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 12V,ESD Protection,SOD-323,BI