Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PJSD12LCFN2_R1_00001
PJSD12LCFN2_R1_00001
PJSD12LCFN2_R1_00001 Panjit International Inc.
PJSD12LCFN2.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 12VWM 23VC 2DFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1006 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 15pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: 2-DFN (1x0.6)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23V
Power - Peak Pulse: 115W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 7405 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 63
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PJSD12LCFN2_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 12VWM 23VC 2DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1006 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 15pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: 2-DFN (1x0.6), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23V, Power - Peak Pulse: 115W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PJSD12LCFN2_R1_00001 PJSD12LCFN2_R1_00001 Hersteller : Panjit PJSD12LCFN2-1867494.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 12V,ESD Protection,DFN 2L,BI
auf Bestellung 7175 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13V
Power - Peak Pulse: 115W